Akon Home Otel

İhtiyaç Alanları

 • Mersin Marina

  Mersin Marina Mersin merkez ilçelerinden Yenişehir'de yer alan bir marina ve alışveriş merkezidir. Birçok ünlü markaya ev sahipliği yapan alışveriş merkezinde aynı zamanda restoran ve kafeler de vardır. Mersin Marina aslında marina ile alış veriş merkezinin bir araya geldiği bir komplekstir. Marinanın yanı sıra sahilde lokanta ve kafeler, daha iç kesimde ise lüks mağazalar, sinema salonları vb. vardır. Marinanın bu bölümünün alanı 145 dekardır. Marinanin su bölümü ise dalgakıranlarla korunmuştur. Batı dalgakıranı 1140 metre, doğu dalgakıranı ise 265 metredir. İskele uzunluğu 2500 metre olup bu uzunluk 500 yat için yeterlidir. İskele ve dalgakıranla korunmüş su bölümu alanı 160 dekardır.

 • Forum AVM

  Forum Mersin AVM’si Mersin ilçeleri arasında bulunan Yenişehir’de yaklaşık olarak 2008 yılı civarlarında hizmete açılmıştır. Sektörün pek çok kaliteli markasını içerisinde barındıran AVM, toplam da 71.500 metrekare alanda kullanıcılarına hizmet vermektedir. İçerisinde hem Akdeniz mimarisini hem de Türk motiflerini barındırmaktadır. Bu sebeple de görsel olarak da hitap edebilmektedir. Oyun alanları, cafeler, parklar, çeşitli mağazalar ve sinema salonları gibi çok geniş hizmetler verilmektedir.

 • Palm City AVM

  Sayapark AVM, birçok lokasyona yakınlığıyla bilinen Mersin'in en gözde alışveriş merkezlerinden biri.

 • Mersin Yenişehir Hastanesi

  Mersin Şehir Hastanesi ya da Mersin Şehir Eğitim Araştırma Hastanesi Türkiye'nin Mersin ilinin Toroslar ilçesinde bulunan 1.294 yataklı olan Şehir Hastanesidir.

 • Özel Mersin Yenişehir Hastanesi

  5000 m² kapalı alandan oluşan Özel Yenişehir Hastanesi, 3 adet üstün teknolojik donanımlı ameliyathanesi, 1 doğumhane, 3 yoğun bakım ünitesi (Cerrahi, Yeni Doğan Yoğun Bakım Üniteleri) Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Nöroloji, Anestezi ve Reanimasyon, Radyoloji, Biyokimyan Mikrobiyoloji, Cildiye, Göz branşları ile 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

 • Marehan Düğün Salonu

  Eşsiz deniz manzarası, merkezi kır düğünü imkanıyla Marehan Convention Center en özel anlarınıza ev sahipliği yapmak için sizleri bekliyor...

 • Mersin Stepp Bar

  Yenişehir’de eğlence sektöründe hizmet vermektedir.